Hakkımızda

Aktül Kağıt Genel Görünümü
Hakkımızda

Aktül Kağıt Pamukova/Sakarya'da kurulu olan tesislerinde 2011 yılında temizlik kağıdı üretimine başladı. 115.644 m2 açık ve 70.971 m2 kapalı olmak üzere toplam 186.615 m2 alan üzerine kurulu olan Aktül Kağıt, kağıt üretim kapasitesi 210.000 ton/yıl, konverting üretim kapasitesi ise 160.000 ton/yıl‘dır. 2021 senesinde sahip olduğu 3 kağıt makinesinden biri olan KM-1 makinesi ile yılda 75.276 ton üretimi ile bir dünya rekoruna imza atmıştır. Kuruluşundan bugüne güçlü AR-GE ve kalite güvence yapısını arkasına alarak, yüksek kalite standartları ile çalışmayı temel amaçlarından biri olarak görmüş sürdürülebilirlik yaklaşımını, yüksek teknolojiyi modern üretim ve yönetim sistemleri ile entegre ederek, çevre dostu üretim anlayışını benimsemiştir

Türkiye pazarında ilk kez kullanılan "Visconip Teknolojisi" ile kağıt sektöründe öncü olmuştur. Dünya standartlarında müşteri ihtiyaçlarına cevap verebilmek için her gün yeni yatırımlarıyla üretim kapasitesini arttırmakta yurt içi ve yurt dışı pazarında toplamda 60 ülkeye ihracat yaparak tüketicilerin tuvalet kağıdı, kağıt havlu, peçete, mendil talebini ayrıca konverting tesislerinin yüksek kalite yarı bobin ihtiyaçlarını da karşılamaktadır. 

Misyonumuz

Müşterilerimizin ve paydaşlarımızın beklentilerini karşılamak için, yüksek teknoloji ve modern üretim sistemleri ile kaynakları verimli kullanarak, çevreye duyarlı, kaliteli ve fark yaratan, hijyenik temizlik kağıdı üretmeye devam etmek.

Vizyonumuz

Aktül Kağıt olarak müşterilerimizi, kaliteli ürünler ve yenilikçi çözümler ile destekleyerek başarılarının sürdürülebilir olmasını sağlamak.

Değerlerimiz
KALİTEDE BİRİNCİYİZ

Tüketicilerimize kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede ürünleri ve güçlü markaları, sınıfının en iyisi hizmet ile sunarız. Sektördeki en iyi uygulamaları takip eder, daha iyisini yapmayı hedefleriz. Üretim ve hizmet aşamalarındaki kalite çıtasını sürekli yükseltiriz.

REKABETÇİYİZ
Birlikte Başardık
SONUCA ODAKLIYIZ
GÜCÜMÜZÜ DEĞİŞİMDEN ALIRIZ
Galeri
Tesislerimiz

Sertifikalar